Міський голова Краматорська Гончаренко й нардеп Єфімов у березні побували у Ніцці. Зізнались, що провідували доньок – УП

Міський голова прифронтового Краматорська Олександр Гончаренко і народний депутат України Максим Єфімов 17 березня 2023 року, попри заборону, відвідали Ніццу. Про це йдеться в розслідуванні "Української правди", опублікованому 1 червня.

"Під час пошуку активів російських еліт "Українська правда" цієї весни двічі працювала на французькій Рів’єрі, – сказано в повідомленні. – І авжеж ми не могли не звернути увагу на українських народних депутатів та чиновників, які попри заборону все одно прилітають на Лазуровий берег".

Уточнюється, що Єфімова й Гончаренка побачили біля vip-терміналів і навіть зняли на відео. Згодом, відповідаючи на питання журналіста, Єфіменко одразу сказав, що дійсно був у Ніцці – провідував маленьку доньку, яка "…у нього єдина". Щодо міського голови Краматорська – спочатку він заперечив своє перебування у Ніцці, але згодом визнав, що також провідував доньку, яка там навчається у виші.

Раніше повідомлялось, що росіяни завдали ракетного удару по Краматорську – пошкоджено житлові будинки, дитячий садок і котельню.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті