Міський голова Краматорська Гончаренко й нардеп Єфімов у березні побували у Ніцці. Зізнались, що провідували доньок – УП

Міський голова прифронтового Краматорська Олександр Гончаренко і народний депутат України Максим Єфімов 17 березня 2023 року, попри заборону, відвідали Ніццу. Про це йдеться в розслідуванні "Української правди", опублікованому 1 червня.

"Під час пошуку активів російських еліт "Українська правда" цієї весни двічі працювала на французькій Рів’єрі, – сказано в повідомленні. – І авжеж ми не могли не звернути увагу на українських народних депутатів та чиновників, які попри заборону все одно прилітають на Лазуровий берег".

Уточнюється, що Єфімова й Гончаренка побачили біля vip-терміналів і навіть зняли на відео. Згодом, відповідаючи на питання журналіста, Єфіменко одразу сказав, що дійсно був у Ніцці – провідував маленьку доньку, яка "…у нього єдина". Щодо міського голови Краматорська – спочатку він заперечив своє перебування у Ніцці, але згодом визнав, що також провідував доньку, яка там навчається у виші.

Раніше повідомлялось, що росіяни завдали ракетного удару по Краматорську – пошкоджено житлові будинки, дитячий садок і котельню.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті