Міни, автомати, гранати російського й радянського виробництва: у звільненому селі Луганщини виявлено схрон окупантів

В деокупованому селі Сергіївка Сватівського району на Луганщині правоохоронці виявили схрон зброї та боєприпасів окупантів 31 травня. Про це повідомила поліція Луганщини у своєму Телеграм-каналі 1 червня.

"Під час відновлення публічного порядку та безпеки громадян поліцейські… в покинутому та пошкодженому нежитловому будинку в с. Сергіївка Сватівського району виявили схрон зброї та боєприпасів окупаційних військ", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що загалом правоохоронці виявили шість мін, два РПГ,  два автомати Калашникова, 13 ручних гранат, 8 запалів ручних гранат, три ударно-дистанційні запали, чотири магазини до АК з 120 набоями калібру 5,45 мм.

"Слід зазначити, що виявлені смертоносні засоби ураження радянського та російського виробництва, – підкреслюється в повідомленні. – Виявлена зброя та боєприпаси були передані  військовослужбовцям ЗСУ, які боронять Луганщину".

Раніше повідомлялось, що СБУ знайшла на Луганщині російський схрон з автоматами та протитанковими гранатами.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті