Мінреінтеграції внесло зміни до переліку територій, які окуповані або де тривають бойові дії

Затверджено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих. Про це повідомило Мінреінтеграції 19 квітня.

"Наказом Мінреінтеграції від 12 квітня 2024 року № 108 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією", - йдеться у повідомленні.

Вказаний Перелік був затверджений у грудні 2022 року та періодично оновлюється. Зміни до нього вносяться за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Зокрема, у переліку тимчасово окупованих територій опинилися у 2024 році: Авдіївка, Сєверне, Степове і Ласточкине Очеретинської ОТГ Донеччини і Крохмальне на Харківщині.

У список територій, де може виникнути можливість або припинення бойових дій, цьогорічч внесли: Есманську, Середино-Будську, Шалигинську, Великописарівську ОТГ Сумщини і місто Суми; Новогродівську і Авдіївську громаду, низку населених пунктів Очеретинської, Великоновосілківської ОТГ Донеччини; декілька сіл Милівської громади Херсонщини; населені пункти у Петропавлівській громаді Харківщини.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті