Мінреінтеграції долучилося до повернення хлопця, якого з окупованої території вивезли до росії

До України повернули брата українського військовослужбовця, якого до росії вивезли родичі. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

До Мінреінтеграції звернувся Ілля, військовослужбовець Збройних Сил. Повідомив, що у росії перебуває його молодший брат Святослав. Батьків у хлопців немає, а брата з ТОТ до росії вивезли родичі. Святослав дуже хотів повернутися в Україну, але самостійно зробити цього не міг.

Тривалий час старший брат Ілля намагався самотужки знайти способи його повернути. Телефонував у різні інстанції в Україні, але йому відмовляли або кудись перенаправляли. Подальшу долю брата вирішив телефонний дзвінок на гарячу лінію Мінреінтеграції.

"У тісній співпраці з МЗС, Посольством України в Білорусі, Генконсульством України в Любліні й за сприяння Української мережі за права дитини Мінреінтеграції вдалося організувати повернення. Нарешті брати знову разом. 18 червня Святослав прибув в Україну і зміг обійняти найріднішу людину", - зазначили у міністерстві.

У Міністерстві нагадують, якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на ТОТ або територію рф, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за номером: (050) 562-03-13.

Також можна звернутися на гарячі лінії: Мінреінтеграції – 15-48 або Національного інформаційного бюро – 16-48.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті