Міноборони замовить українські танки "Оплот" - Резніков

Міністерство оборони замовить виробництво українських танків БМ "Оплот". Про це 12 травня заявив глава відомства Олексій Резніков.

"Я переконаний, що в танковій коаліції в перших рядах має бути саме український танк, наприклад БМ "Оплот". На фронті обов'язково має бути броньований кулак, адже найголовніша цінність - це збереження життя наших захисників і захисниць... Тому ухвалено рішення, що Міноборони замовить в "Укроборонпрому" для української армії "Оплоти", - заявив міністр.

З такою заявою Резніков виступив під час візиту до Харківської області. У рамках цього візиту перспективний український танк протестували на полігоні. Зокрема, перевірив "Оплот" не тільки Резніков, а й голова Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич і директор Державного концерну "Укроборонпром" Юрій Гусєв.

При цьому ні кількість основних бойових танків, ні терміни їх передачі у війська Резніков не назвав.

Танк БМ "Оплот" ("Оплот-М") - основний бойовий танк, який розробили в Харківському конструкторському бюро машинобудування Михайлом Борисюком. Є модернізацією танка Т-84У.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна вироблятиме важке озброєння і військову техніку спільно з країнами НАТО.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті