Міноборони України: Богданівка зараз під контролем Сил оборони

Міноборони України заявляє, що населений пункт Богданівка на Донеччині зараз під контролем Сил оборони. Про це Міноборони пише в Телеграм.

"Тривають інтенсивні бої за Богданівку на Бахмутському напрямку. Вночі штурмові групи ворога пробилися на північну околицю. Богданівка зараз під контролем Сил оборони. Іде бій, ворог не припиняє штурмів", - зазначає Міноборони. 

"Орієнтуйтеся тільки на офіційні повідомлення Збройних Сил України", - закликає військове відомство.

Раніше ресурс DeepState повідомив, що російські війська захопили Богданівку на Бахмутському напрямку і просунулися до Часів Яру з боку Іванівського.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський 13 квітня заявив, що обстановка на Східному фронті останніми днями суттєво загострилася.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті