Міноборони: У застосунку Резерв+ запрацював QR-код. Він має таку ж юридичну силу, як і паперовий документ

У застосунку Резерв+ запрацював QR-код. Він має таку ж юридичну силу, як і паперовий документ. Про це у Телеграм 18 червня повідомляє Міноборони України.

"У застосунку Резерв+ запрацював QR-код! Відсьогодні у застосунку Резерв+ став доступним електронний військово-обліковий документ, який має таку ж юридичну силу, як паперовий. Відсканувавши QR-код, уповноважені органи можуть перевіряти його чинність", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що також тепер у Резерв+ доступна функція «Виправити дані онлайн» для двох випадків:

- я військовослужбовець, але досі на обліку — для тих військовослужбовців, чий актуальний статус не відображався у реєстрі Оберіг.

- дані не знайдено - для усіх військовозобов'язаних, хто отримав таке сповіщення в застосунку Резерв+.

"Громадяни можуть заповнити заявку, яка надійде до реєстру Оберіг для виправлення даних. Інформацію  актуалізують дистанційно. Оновлюйте застосунок та користуйтесь новими можливостями! Резерв+ в Google Play та Резерв+ в App Store", - повідомляє Міноборони.

Зазначається, що застосунок поступово розгортається в App Store та Google Play Market і впродовж декількох днів буде доступним для всіх.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті