Міноборони Румунії заявило про падіння на території країни російського безпілотника

Міністерство національної оборони Румунії заявило про падіння на території країни вночі 13 грудня російського безпілотника. Про це йдеться на офіційному сайті Міноборони.

Повідомляється, що 13 грудня російські війська продовжували завдавати ударів з безпілотників по українській портовій інфраструктурі поблизу українсько-румунського кордону.

Зазначається, що вранці 14 грудня було отримано інформацію про виявлення в районі Грінду, повіт Тулча, воронки глибиною 1,5 м.  

"Міністерство національної оборони рішуче засуджує атаки, здійснені Російською Федерацією проти цілей та елементів цивільної інфраструктури в українських портах на Дунаї. Ці атаки є необґрунтованими і серйозно суперечать нормам міжнародного гуманітарного права", - йдеться в заяві.

Як повідомлялося, росіяни вдарили ракетою "Кинджал" по Старокостянтинову на Хмельниччині.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті