Міноборони РФ заявило про знищення українських танків "Леопард". Насправді це були комбайни

Міноборони РФ 6 червня поширило відеозапис і заявило про нібито знищення перших українських танків "Леопард". Насправді це були сільськогосподарські комбайни, - повідомляє у Телеграм Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ.

"У своїх зведеннях міністерство оборони рф заявило про знищення українських танків «Леопард-2». Техніка, обстріляна ПТРК з «Ка-52», не тільки не нагадує танки, а й насправді є звичайнісінькою сільськогосподарською технікою – оприскувачем і комбайном", - йдеться у повідомленні.

Наші військові додали фото, що спростовують відео, розповсюджене міноборони РФ.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті