Міноборони РФ заявило про знищення українських танків "Леопард". Насправді це були комбайни

Міноборони РФ 6 червня поширило відеозапис і заявило про нібито знищення перших українських танків "Леопард". Насправді це були сільськогосподарські комбайни, - повідомляє у Телеграм Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ.

"У своїх зведеннях міністерство оборони рф заявило про знищення українських танків «Леопард-2». Техніка, обстріляна ПТРК з «Ка-52», не тільки не нагадує танки, а й насправді є звичайнісінькою сільськогосподарською технікою – оприскувачем і комбайном", - йдеться у повідомленні.

Наші військові додали фото, що спростовують відео, розповсюджене міноборони РФ.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті