Міноборони РФ заявило про знищення 22 українських БПЛА над акваторією Чорного моря

Вночі 7 травня російськи сили ППО начебто збили 22 ударні українські безпілотники над акваторією Чорного моря. Про це повідомляє Міноборони РФ.

"Вночі над акваторією Чорного моря засобами ППО виявлено 22 ударні українські безпілотники, всі вони знищені", - йдеться в повідомленні Міноборони РФ.

Разом з тим, окупаційна влада Севастополя вранці 7 травня повідомила, що вночі сили ППО та підрозділи РЕБ відбили чергову атаку на місто.

"Загалом на Крим та Севастополь було направлено цієї ночі укронацистами понад 10 безпілотників", - заявив так званий голова Севастополя Михайло Развожаєв.

Як повідомлялося раніше, ФСБ заявила, що запобігла атаку українських дронів на аеродром Північний в Іванівській області РФ.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті