Міноборони РФ заявило про атаку безпілотника по об'єктах на території Бєлгородської області

Об'єкти на території Бєлгородської області РФ атакував безпілотник близько 11:00 26 лютого. Про це повідомило російське міноборони в Телеграм.

"Близько 11:00 мск припинено спробу київського режиму здійснити терористичну атаку із застосуванням БПЛА літакового типу по об'єктах на території РФ", - сказано в повідомленні агресорів.

Уточнюється, що безпілотний літальний апарат знищено над територією Бєлгородської області.

Пізно ввечері 25 лютого міноборони РФ також повідомляло про знищення безпілотника - і знову над Бєлгородською областю.

Раніше повідомлялося, що Бєлгородську область РФ атакував безпілотник увечері 24 лютого

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті