Міноборони РФ створило угруповання військ «Курськ», «Брянськ» і «Бєлгород»

“Міністерство оборони Росії повідомило про створення трьох нових угруповань військ: ”Бєлгород», «Брянськ» і «Курськ». Про це пишуть росЗМІ 20 серпня.

Уточнюється, що це питання порушували на засіданні координаційної ради з питань військової безпеки прикордонних територій.

Нові угруповання військ разом із представниками генштабу відповідатимуть за захист громадян і територій від атак дронів та інших засобів нападу .  Між місцевою владою та командувачами угруповань налагоджено пряму цілодобову взаємодію.

Заступником керівника координаційної ради з військової безпеки прикордоння призначено Юнус-Бек Євкурова.

Як повідомлялося, джерело у військово-політичному керівництві Укроаїни повідомляло, що окупаційні війська отримали від Путіна вказівку звільнити Курську область до 1 жовтня. Однак їхнє завдання - зробити це будь-якими способами, не знімаючи сили з ключових ділянок, де росія веде наступ на Донбасі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
23.08.2026
15:00

І прапор вам у збрую — свято для самотнього віслюка. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знайшли черговий привід нагадати жителям «ДНР» і «ЛНР», що дванадцять років тому в їхньому житті сталася дуже важлива подія – було зроблено перший крок до повернення в «рідну гавань», а тепер вони є...
Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Всі статті