Міноборони РФ оголосило про початок великого контрнаступу України, однак ЗСУ це спростовують

Міністерство оборони РФ 5 червня заявило про "початок великомасштабного українського наступу", який відбувається на декількох ділянках фронту. Про це повідомляється в Telegram-каналі відомства.

"Наступ почався на п'ятьох ділянках фронту на Південно-Донецькому напрямку введенням у бій 23 та 31 механізованих бригад за підтримки інших військових частин та підрозділів. Всього було задіяно шість механізованих та два танкові батальйони", - йдеться в повідомленні.

Центр стратегічних комунікацій ЗСУ водночас заявив, що у російських джерелах очікується посилене поширення недостовірної інформації про бойові дії в Україні.

"З метою деморалізації українців і введення в оману спільноти (в тому числі власного населення) російські пропагандисти поширюватимуть недостовірну інформацію про контрнаступ, його напрямки та втрати українського війська. Для цього заготовлені старі відео та фото, які показують підбиту техніку, загиблих і полонених. А також інші фейкові матеріали", - наголошується в повідомленні. 

Раніше Міноборони України опублікувало ролик, у якому ЗСУ закликають дотримуватися тиші: "Плани люблять тишу. Оголошення про початок контраступу не буде". Це відео показали на кримському телебаченні.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті