Міноборони РФ оголосило про початок великого контрнаступу України, однак ЗСУ це спростовують

Міністерство оборони РФ 5 червня заявило про "початок великомасштабного українського наступу", який відбувається на декількох ділянках фронту. Про це повідомляється в Telegram-каналі відомства.

"Наступ почався на п'ятьох ділянках фронту на Південно-Донецькому напрямку введенням у бій 23 та 31 механізованих бригад за підтримки інших військових частин та підрозділів. Всього було задіяно шість механізованих та два танкові батальйони", - йдеться в повідомленні.

Центр стратегічних комунікацій ЗСУ водночас заявив, що у російських джерелах очікується посилене поширення недостовірної інформації про бойові дії в Україні.

"З метою деморалізації українців і введення в оману спільноти (в тому числі власного населення) російські пропагандисти поширюватимуть недостовірну інформацію про контрнаступ, його напрямки та втрати українського війська. Для цього заготовлені старі відео та фото, які показують підбиту техніку, загиблих і полонених. А також інші фейкові матеріали", - наголошується в повідомленні. 

Раніше Міноборони України опублікувало ролик, у якому ЗСУ закликають дотримуватися тиші: "Плани люблять тишу. Оголошення про початок контраступу не буде". Це відео показали на кримському телебаченні.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті