Міноборони РФ назвало удари по Харкову "відповіддю на обстріл Бєлгорода"

Міноборони росії прокоментувало вчорашню атаку на Харків, заявивши, що "російські військові вразили центри ухвалення рішень і військові об'єкти в місті у відповідь на обстріл Бєлгорода". Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Високоточним ракетним ударом по колишньому готельному комплексу "Харків Палас" знищено представників ГУР і ЗСУ, які брали безпосередню участь у плануванні та виконанні теракту в Бєлгороді", - йдеться в заяві відомства.

Крім того, за версією міноборони РФ, було уражено "будівлю Служби безпеки Харківської області та пункт тимчасової дислокації формування "Правий сектор" (визнаний у росії "екстремістським формуванням").

Нагадаємо, кількість поранених унаслідок удару окупантів по Харкову збільшилася до 22 осіб. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті