Міноборони погодило бронювання 90% працівників ДСНС - Гончаренко

Нардеп Олексій Гончаренко повідомив, що Міноборони погодило бронювання 90% працівників ДСНС. Про це він пише 24 червня у своєму Телеграм-каналі. 

"Після того, як ми підняли скандал щодо бронювання 50% ДСНС, міністр МВС Клименко пообіцяв в телеграм-каналі виправити це і погодити бронювання 90% рятувальників.  Але це можна зробити за окремим погодженням рішенням міністра оборони та міністра МВС", - пише Гончаренко.

Він  направив депутатське звернення до Клименка, і сьогодні міністр оприлюднив своє звернення до міністра оборони Умерова про бронювання 90% працівників ДСНС, і відповідно погодження цього звернення міністром.

При цьому Гончаренко вважає, що для безпеки людей має бути бронювання 100% рятувальників ДСНС.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті