Міноборони Ізраїлю передало броньовані "швидкї" службам екстреної допомоги України

Міністерство оборони Ізраїлю 30 січня передало три додаткові броньовані машини "швидкої допомоги" службам екстреної допомоги України. Про це пише The Times of Israel, - повідомив "Фокус".

Це куленепробивні машини швидкої допомоги Mercedes Sprinter, оснащені бронею від ізраїльської компанії Plasan Re'em. Автомобілі також оснащені медичною технікою: дефібрилятором, монітором для контролю серцевого ритму та системою подачі кисню.

У профільному міністерстві додали, що кілька тижнів тому вже відправили до нашої країни одну таку машину "швидкої".

"Вона була доставлена кілька тижнів тому та вже допомагає рятувальникам у рятувальних операціях", — сказав представник Міноборони.

Зі свого боку, у ЗМІ уточнили, що офіційний Єрусалим досі уникав надання прямої військової допомоги Києву, включаючи наступальні озброєння або передові оборонні технології. Проте Ізраїль надав захисне обладнання українським службам екстреної допомоги та рятувальникам, а також тонни гуманітарної допомоги та на кілька тижнів організував польовий госпіталь на заході України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті