Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У Міністерстві оборони України кодифіковано та допущено до експлуатації модуль-башту для бронетранспортерів американського виробництва М113, - повідомило воєнне відомство 5 серпня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Також зазначається, що на українських підприємствах також тривають роботи з підвищення рівня вогневої потужності та захисту бронетранспортерів різних модифікацій від атак ворожих БПЛА.
"Нова броньована башта вітчизняної розробки може бути встановлена на бронетранспортери М113 усіх модифікацій. Конструкція забезпечує захист баштового стрільця від куль стрілецької зброї та великокаліберних кулеметів, а також захищає його від уламків боєприпасів", - йдеться у повідомленні.
В Міноборони нагадали, що для ведення вогню по наземним та повітряним цілям на турель гусеничного бронетранспортера М113 встановлюється кулемет М2 (Browning) калібру 12,7 мм. Опціонально на М113 також можливо встановлювати автоматичний гранатомет Mk 19 або протитанкові комплексі M47 Dragon і BGM-71 TOW.
Наразі до експлуатації у підрозділах Сил оборони України допущено близько 20 зразків БТРів іноземного виробництва.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту