Міністра оборони РФ ізолювали під посилену охорону - ЗМІ

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу відправлен під нагляд особистої охорони. Про це 25 червня пишуть опозіційні російські телеграм-канали.

"Шойгу зараз перебуває в ізоляції під наглядом особистої охорони, що складається зі співробітників ФСО. Яку вчора було посилено", - йдеться  у повідомленні.

Також додається, що УСБ ФСБ і ГВСУ СКР вивчають матеріали щодо масштабних розкрадань у міністерстві, які були виявлені раніш.

Нагадаємо, що терорист Ігор Стрєлков (Гіркін) заявив, що переворот у росії успішно відбувся, від влади насильницьким шляхом відсторонено другу людину в державі, натякаючи на Шойгу.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті