Міністра фінансів України запросили на фінансовий саміт G7

Міністр фінансів Сергій Марченко отримав запрошення взяти участь у фінансовому саміті країн-членів G7. Про це 9 травня повідомляє Reuters із посиланням на головного фінансового дипломата Японії Масато Канду.

"З огляду на те, що Україна продовжує війну проти Росії, міністр Марченко братиме участь у зустрічі, найімовірніше, онлайн", - сказав Канда.

Він також заявив, що "Велика сімка" збереже санкції проти Москви. При цьому найбільшою проблемою щодо санкцій є спроби Росії їх обійти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в онлайн-зустрічі країн G7 на початку року взяв участь Володимир Зеленський.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті