Міністр-зрадник часів Януковича Олександр Клименко "виплив" на окупованій Луганщині

Колишній міністр доходів та зборів в уряді Миколи Азарова, держзрадник Олександр Клименко наразі є акціонером АТ "Промислова група "Родіна", яка віджимає вугільні підприємства Луганської області. Саме в такій якості він відвідав віджаті вугільні підприємства 27 лютого. Про це повідомили "мінтопенерго ЛНР" та окупаційна адміністрація Сорокиного (Краснодона), розмістивши відповідні фото.

"Акціонер АТ "Промислова група "Родіна" Олександр Клименко поспілкувався з колективом шахти "Білоріченська", ГЗФ "Білоріченська" та ПП "Краснодонське ПТУ", - пише окупаційне "міністерство".

Підприємство, акціонером якого є Клименко, є "інвестором", який взяв звзначені підприємства в оренду.

Нагадаємо, Олександр Клименко - колишній український держслужбовець, міністр доходів та зборів (24 грудня 2012 року - 27 лютого 2014 року) в уряді Миколи Азарова за часів режиму Віктора Януковича. Втік з України після падіння режиму Януковича та перемоги Революції Гідності. 

З грудня 2015 року був почесним головою проросійської партії "Щаслива Україна", яку заборонили у липні 2022. 

У 2023 році Володимир Зеленський позбавив Клименка українського громадянства.

Клименка підозрюють у співучасті в особливо тяжких злочинів проти державної власності, й у 2019 році Печерський районний у місті Києві суд заочно заарештував його.

Крім того, у 2017 році СБУ задокументувало нові докази щодо причетності Клименка до державної зради. 

Раніше повідомлялось, що окупанти віджимають шахти Луганщини, які вважають перспективними: підприємства взяло в оренду АТ "Промислова група "Родіна".

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті