Міністр освіти РФ особисто приїхав до Чечні, щоб вголос прочитати Кадирову виправлений абзац підручника про сталінську депортацію народів

Міністр освіти РФ Сергій Кравцов особисто приїхав до Чечні, щоб вголос прочитати Рамзану Кадирову виправлений абзац підручника з історії Росії про сталінську депортацію народів.

Як повідомлялося раніше, величезний тираж підручника з історії Росії для 10 класів розповідав школярам, що причиною депортації народів, зокрема чеченців, стала їхня колективна зрада і співпраця з Гітлером. Глава Чечні справедливо обурився таким грубим спотворенням фактів і заборонив поширення на території ЧР цього навчального посібника. Міністерство освіти РФ пообіцяло оперативно виправити параграф про сталінську депортацію народів СРСР.

"Сергій Кравцов представив мені перевиданий підручник історії для 10-х класів. У ньому тепер виправлено всі помилки і видалено допущені в колишній редакції грубі формулювання на адресу цілих народів, які зазнали сталінських репресій. Одним словом, справедливість восторжествувала!", - похвалив російського міністра Рамзан Кадиров. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті