Міністр оборони Канади заявив, що країна може відправити війська в Україну, однак не на лінію фронта

Канада готова відправити обмежену кількість своїх військовослужбовців в Україну. Однак вони мають перебувати далеко від лінії фронту і в «небойовій ролі». Про це заявив міністр оборони країни Білл Блер в інтерв'ю Toronto Star, - пише NV.

Він пояснив, що військовослужбовці Канади можуть тренувати солдатів ЗСУ в Україні. Таку ідею нещодавно обговорювали, зокрема, в Парижі.

У вівторок, 27 лютого, це ж видання повідомляло, що Канада не готова відправляти свої війська в Україну. Ця інформація з’явилася після заяв президента Франції Еммануеля Макрона.

Раніше у пресслужбі Міноборони Канади заявили, що країна продовжить надавати військову допомогу Україні, однак не готова розгортати свої бойові війська як член НАТО.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті