Міністр оборони Фінляндії заявив, що кошти на підтримку України мають бути знайдені негайно

Міністр оборони Фінляндії Антті Хакканен наголосив на важливості військової допомоги Україні й закликає Захід посилити підтримку України. Про це він сказав в ефірі програми "Ykkösaamu" фінської державної телерадіокомпанії Yle 2 березня.

"Гроші на підтримку зброї в Україні потрібно знайти негайно", - сказав Хакканен.

За словами Хакканена, Європа не зрозуміла серйозності війни через призму історії та не надала достатньої підтримки Україні.

Раніше повідомлялось, що Фінляндія передала Україні шість повністю укомплектованих спеціальним медобладнанням "швидких".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті