Міністр оборони Естонії приїхав до Києва та оголосив про новий пакет військової допомоги

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур приїхав до Києва та оголосив про новий пакет військової допомоги. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков у Facebook 26 лютого.

"Був радий сьогодні знов вітати в Києві свого друга і колегу Міністра оборони Естонії Ханно Певкура. Це вже не перший візит нашого великого друга до Києва. І я знов і знов хочу відзначити сміливість пана Міністра.  Переоцінити допомогу Естонії важко. Тільки уявіть - загальна сума допомоги Україні від Естонії уже перевищила 1% ВВП", - написав він.

Резніков подякував Естонії за постійну підтримку в рамках "Рамштайну", гаубиці 155 мм, ініціативу "1 мільйон снарядів 155 мм для України", польові шпиталі і лікування українських воїнів.

Разом з тим естонське видання ERR повідомило, що Певкур у Києві оголосив про черговий пакет військової допомоги Естонії.

Пакет, переданий Україні в неділю, включає штурмові гвинтівки, пістолети, безпілотні літальні апарати, тепловізори, генератори і зарядні пристрої, а також одяг.

Як повідомлялося раніше, Україна отримала він Німеччині ще 6 мостоукладальників BIBER, вантажівки Zetros, маскувальні сітки та аптечки.

 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті