Міністр оборони Чехії: Частину снарядів для України, закуплених у рамках чеської ініціативи, планують поставити до кінця червня

Відносно більшу частину артилерійських боєприпасів, закуплених у рамках чеської ініціативи, мають доправити в Україну до кінця червня, решту - до кінця року. Про це заявила міністр оборони Яна Чернохова після зустрічі з президентом Петром Павелом, - повідомляє "Чеське радіо".

Зазначається, що саме про плани забезпечення боєприпасами з країн, що не входять до ЄС, глава Міноборони говорила з Павелом.

Чернохова заявила, що незабаром вона готується підписати інші меморандуми про взаєморозуміння, наприклад, також із міністром оборони Нідерландів під час швидкого візиту Кайси Оллонгрен до Чехії. Інтенсивно триває процес переговорів на цю тему також зі Швецією, повідомила міністр.

У повідомленні нагадується, що на початку лютого брюссельський сайт Politico повідомив, що Чехія зацікавлена в боєприпасах від збройових компаній Південної Кореї, Туреччини та Південної Африки. Наразі до цієї ініціативи приєдналися близько 20 країн.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті