Міністр МВС РФ заявив про 14 тисяч українських поліцейських, які перейшли на службу до загарбників на тимчасово окупованих територіях  

Близько 14 тисяч зрадників із числа українських поліцейських перейшли на службу в підрозділи МВС РФ на тимчасово окупованих територіях. Це випливає зі звіту глави відомства Володимира Колокольцева на розширеному засіданні колегії МВС.

За його словами, майже 14 000 поліцейських прийнято на службу в підрозділи МВС Росії в "ДНР", "ЛНР", на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей. 

"Більшість із них раніше служили в місцевих правоохоронних структурах", - визнав він факт зради колишніх українських співробітників правоохоронних органів.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті