«Міністр культури «ДНР» пообіцяв знімати «патріотичне» кіно на руїнах Нікольського та Вугледара

Про це Михайло Желтяков розповів місцевим журналістам після відвідин зруйнованих російськими окупантами «декорацій» майбутніх фільмів. 

Він нагадав, що ватажок «ДНР» Денис Пушилін «провів зустріч із відомими представниками кіноіндустрії та домовився про створення патріотичних кіноматеріалів про подвиг Донбасу на фронті та в тилу».

На думку «міністра», руїни Нікольського і Вугледара добре показують «героїзм російського солдата» і «мають бути увічнені, зокрема в кіно».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті