"Міністерство ЖКГ ЛНР" вимагає заборонити колядників на окупованій території Луганщини: біля під'їздів пропонують поставити "батьківські дружини"

"Представники "міністерства ЖКГ ЛНР" звернулися до глав ТСЖ ("товарищество собственников жилья", аналог ОСББ в росії. - "ОстроВ") з вимогою запобігати колядникам", - повідомив рух "Жовта Стрічка" в Телеграм 5 січня. 

Серед запропонованих заходів протидії - виховні бесіди з батьками дітей щодо українських колядок та створення "батьківських дружин" (на кшталт тих, що існували в СРСР), які мають не пускати колядників до під'їздів.

"Активісти руху "Жовта Стрічка" також повідомляють, що колядки та щедрівки повністю заборонені у навчальних закладах на тимчасово окупованій території", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що окупанти здійснюють контроль та фільтрацію інтернет-контенту у 560 школах окупованої Луганщини.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.10.2025
16:00

«Успішними виявляються менше одного відсотка «прильотів». Російські ЗМІ про Україну

«План настільки чудовий, що до нього автоматично додається Нобелівська премія: і негайне припинення вогню, і гарантії безпеки для України (тобто введення окупаційних сил НАТО), і фінансування Росією відновлення України, і мало не спільне управління...
Країна
28.10.2025
20:48

Щоденник матері 18-річного добровольця: минув рік. Виявляється, так можна жити

…Ми говоримо про найманців в армії РФ, але в нас  також колумбійці (їх називають колумбосами, - як же задовбав цей новітній жаргон!) вже стали буденною реальністю. Вони воюють також і з протилежного боку, причому там значно більші виплати.
Країна
27.10.2025
11:21

Кремль сподівається зламати Україну взимку, але санкції Трампа змінюють переговорну гру

...Пізніше стало відомо, що в нього було три варіанти: найлегший, середній і важкий. І він, відповідно, запровадив середній варіант санкцій, натякнувши Путіну, що має ще один, жорсткіший пакет.
Всі статті