Мінфін РФ змусить ватажків "ДНР/ЛНР" особисто скорочувати дефіцит бюджету і заборонить їм підвищувати зарплати бюджетникам

Мінфін РФ хоче змусити голів окупаційних адміністрацій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей особисто відповідати за бюджетний дефіцит. Про це пише "Коммерсант" із посиланням на проект постанови уряду.

У міністерстві заявили, що ватажки так званих "нових регіонів РФ" повинні взяти на себе особливі бюджетні зобов'язання. Насамперед, від колабораціоністів вимагатимуть домагатися зниження розриву між доходами і витратами. Пушилін, Пасічник, Сальдо і Балицький повинні будуть підписати угоду про цільове витрачання федеральних грошей на соціальні програми, відмовитися від збільшення кількості бюджетників і чиновників і від підвищення їм зарплат, вищих за інфляцію. Крім того, глави окупаційних адміністрацій зобов'язуються підвищувати збирання доходів і тим самим скорочувати розрив між дотаціями з федерального бюджету і власними надходженнями. 

У разі відмови від підписання угоди до 18 грудня окуповані території України будуть викреслені з дотаційного розпису і федеральних грошей не отримають. Причина посилення вимог - висока частка федеральних дотацій у їхніх бюджетах.

Як повідомлялося раніше, дохідні частини бюджетів так званих "нових територій РФ" на 70-90 % складаються з так званих безоплатних надходжень із бюджету РФ. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті