"Міграційна служба МВС по ЛНР" нагадала про обов'язкове дактилоскопування для "іноземних громадян" після прибуття до "республіки"

Окупанти нагадали про обов'язкову процедуру дактилоскопування при в'їзді на територію самопроголошеної "республіки" для "іноземних громадян", до яких вони зараховують громадян України. Про це повідомила "Міграційна служба МВС по ЛНР" та окупаційні ЗМІ 23 жовтня.

"Міграційна служба МВС по луганській народній республіці звертає увагу іноземних громадян, що по прибуттю на територію Російської Федерації необхідно стати на міграційний облік. Потім, у разі прибуття на термін понад 90 днів, з метою, не пов'язаною зі здійсненням трудової діяльності, потрібно пройти процедуру обов'язкової державної дактилоскопічної реєстрації та фотографування протягом 90 календарних днів від дня в'їзду в РФ", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що "іноземні громадяни" при цьому повинні надати в підрозділ "міграційної служби" такі документи: копію і переклад паспорта іноземного громадянина російською мовою; міграційну карту; повідомлення про прибуття іноземного громадянина за місцем перебування.

"У разі невиконання обов'язків щодо проходження обов'язкової державної дактилоскопічної реєстрації та фотографування стосовно іноземних громадян розглядатиметься питання щодо скорочення терміну тимчасового перебування в РФ", - пишуть окупанти.

Раніше повідомлялося, що окупанти з 1 листопада видаватимуть гуманітарку в Рубіжному, Сєвєродонецьку, Лисичанську та Кремінній тільки за російськими паспортами.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Всі статті