Мешканцю Київщини відірвало кисть руки: розбирав запал для снаряда, який знайшов у лісі минулого року

Мешканець Київської області у себе вдома розбирав запал для снаряда, який знайшов у лісі ще минулого року. Запал вибухнув і чоловікові відірвало кисть руки 27 травня, повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов у своєму Телеграм-каналі.

"Щойно 38-річного жителя села Германівка госпіталізували до лікарні. Потерпілий отримав тяжкі травми, намагаючись розібрати запал для снаряда, який він знайшов в лісі минулого року", – написав Нєбитов.

Він нагадав, що в разі виявлення вибухівки, снарядів, гранат, мін не сожна чіпати небезпечні предмети.

"Повідомте екстреним службам, не підходьте до знахідки і нікого не підпускайте", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на окупованій Луганщині чоловік позбувся стопи, підірвавшись на невідомому пристрої.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті