Мешканці Донеччини отримали близько 600 тонни благодійної допомоги цього тижня

"Спільно з благодійниками, місцевими військовими адміністраціями, волонтерами доставили до громад Донеччини продуктові та гігієнічні набори, хліб, питну воду, медикаменти, а також генератори", - повідомив голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін 21 квітня. Всього понад 583 тонни благодійної допомоги.

Зазначається, що першочергово допомогу отримали вразливі категорії населення. Зокрема, люди пенсійного віку, багатодітні родини та сім’ї з дітками.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті