Мешканці 76 знесених багатоповерхівок в окупованому Маріуполі не можуть отримати компенсаційне житло. "Мер" назвав причини, але не запропонував рішення

Мешканці 76 знесених багатоповерхівок в окупованому Маріуполі не можуть отримати компенсаційне житло. Цей факт визнав "мер" захопленого міста Олег Моргун у себе в Телеграм.

Йдеться про Лівобережний район Маріуполя, якому окупанти повернули ім'я радянського партійного діяча Серго Орджонікідзе.

"Поспілкувалися з мешканцями демонтованих будинків... Ситуації у всіх різні. В одних є позитивні рішення про надання компенсаційного житла, але площі втрачених квартир менші за однокімнатні в новобудовах. Інші в судовому порядку ще відновлюють документи на право власності. Треті - взагалі не приватизували квартири", - пояснив голова окупаційної адміністрації, чому люди не можуть отримати обіцяне компенсаційне житло.

"Мер" укотре пообіцяв винести це питання на Штаб із відновлення "для ухвалення рішення на найвищому рівні".

Поки Моргун запропонував безпритульним городянам "подумати про тимчасове заселення в об'єкти маневреного фонду". Однак скористатися тимчасовим притулком зможуть не всі, а тільки ті, "у кого житлове питання стоїть найгостріше".

 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті