Мешканку Антрацита, окупованого з 2014 року, ФСБ затримала за "шпигунство" на користь України

Окупаційне управління ФСБ РФ по "ЛНР" порушило кримінальну справу стосовно мешканки Антрацита, окупованого з 2014 року, яка нібито "передавала київським бойовикам дані про техніку і військовослужбовців" російської армії. Про це повідомила пресслужба ФСБ, пишуть окупаційні ЗМІ 3 травня.

"Відповідно до отриманих матеріалів встановлено, що мешканка міста Антрацит, керуючись особистими мотивами, з метою надання сприяння українським збройним формуванням здійснювала збирання і передачу відомостей, зокрема про місця дислокації особового складу та військової техніки збройних сил Російської Федерації, задіяних у проведенні спеціальної військової операції", - пише ФСБ.

На опублікованому відео жінка каже, що передавала певні відомості чиновнику, який на той час був головою Луганської ОДА. При цьому час, про який ідеться, і прізвище чиновника не вказуються.

Раніше повідомлялося, що ще одну мешканку Луганщини - селища Троїцьке - окупанти звинуватили у "шпигунстві" на користь України.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті