Мешканець Cумщини на авто супроводжував техніку окупантів в напрямку Києва у 2022 році - тепер 15 років проведе за гратами

Сумська прокуратура засудила мешканця Сумщини на 15 років, який з початку повномастабного вторгнення росіян супроводжував колони техніки окупантів в напрямку Києва. Про це повідомляє Офіс генпрокурора у Телеграм 10 листопада.

"Прокурор у суді довів, що засуджений з перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну на власному автомобілі супроводжував колони техніки окупантів по території Сумської області", - зазначається у повідомленні.

Також в Офісі долали, що засуджений створив всі передумови для успішного проходження техніки РФ до Київської області, оскільки він був місцевим та обізнаним про всі можливі дороги, що ведуть в обхід основних.

"Загалом засуджений встиг провести більше 120 одиниць ворожої техніки", - зазначили в Офісі генпрокурора.

Також після звільнення Сумщини чоловік продовжив співпрацювати з РФ та збирав дані про місця розташування, кількість та озброєння воєнізованих формувань у регіоні. 

Як повідомлялось раніше, СБУ затримала коригувальницю з Одеської області, яка наводила російські ракети на "зерновий коридор".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті