Мешканець Бєлгорода написав у Слідчий комітет РФ заяву на російських військових, які за тиждень упустили 11 авіабомб

Мешканець Бєлгорода Іван Матвєєв написав заяву до слідчого комітету РФ з вимогою притягнути до відповідальності військових, які впустили бомби на Бєлгородську область. Про це з посиланням на родича Матвєєва пише ASTRA 30 березня. 

"Порушивши інструкції та вчинивши посадові злочини, військовослужбовці РФ поставили під загрозу життя жителів Бєлгородської області", - ідеться у зверненні Матвєєва.

Зазначається, що тільки за останній тиждень у регіоні з літаків упали вже 11 ФАБ. Так, дві авіабомби впустили на Бєлгородську область російські літаки 28 березня, через це евакуювали жителів села Безімено.

"ФАБ-250 було виявлено в районі села Безімено вранці 28 березня, повідомляють джерела ASTRA. Понад 140 жителів села було евакуйовано. До вечора авіабомбу вивезли і знищили. Цього самого дня ФАБ-500 знайшли в селі Нечаївка. Знищувати боєприпас планують сьогодні. Місцевих жителів не евакуювали", - сказано також у повідомленні.

Раніше губернатор Бєлгородської області знову повідомив про розбиті вікна: Білогород атакували 15 "Вампірів".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті