Меру Маріуполя Вадиму Бойченку за півроку 2023 року нарахували понад 313 тисяч гривень зарплати. Він активно їздить за кордон і підписує декларації солідарності

Vаріупольському міському голові Вадиму Бойченку за минулий, 2022 рік, нарахували зарплатню у понад 661 тисячу гривень, за пів року 2023 — більш як 313 тисяч. Дані повідомили у Маріупольській міській раді у відповідь на офіційний запит "Суспільне Донбас".

Як зазначили у міськраді, з 1 січня по 31 грудня 2022 року із зарплатні Бойченка утримали податки та військовий збір у сумі на понад 139 тисяч гривень. Таким чином, середньомісячна заробітна плата міського голови склала 43 504 гривні. А з 1 січня по 30 червня 2023 року із зарплати міського голови утримали понад 61 тисячу, середньомісячний заробіток сягав трохи більше ніж 42 тисячі гривень.

Додаткові премії, лікарняні та інші додаткові виплати в період з березня 2022 по червень 2023 року не нараховувались.

У відповіді на запит також повідомили, що Вадим Бойченко виїжджав за кордон під робочих поїздок, проведення зустрічей з метою побудови партнерських взаємовідносин з європейськими містами в межах проєкту відбудови та відродження міста Маріуполь після деокупації, виїжджав за кордон.

Статті

Світ
11.09.2024
19:13

Про далекобійні ракети, сучасні винищувачі, дипломатію і трибунал над Путіним і Лавровим. Огляд західних медіа

Західні союзники спочатку опираються закликам надати більш сучасне обладнання, тільки щоб погодитися на багато місяців пізніше. Такий перервний потік давав українським військовим менше часу на інтеграцію складного і потужного озброєння, залишивши...
Світ
11.09.2024
10:17

«Не потрібно радикально й однозначно заявляти про неможливість переговорів». Російські ЗМІ про Україну

Концентрація п'ятнадцятитисячного угруповання українських військ як головну мету розглядає зовсім не Білорусь, а, швидше за все, Росію. І насамперед територію Брянської області, в якій Київ може спробувати розіграти «курський сценарій».
Луганськ
09.09.2024
17:02

Правда і міф про російську гуманітарку. Луганський щоденник

Може, це жорстоко, але часто виходило, що допомогу отримував той, хто міг про неї написати та попросити, хто мав доступ до соціальних мереж, хто був наполегливий. Зрозуміло, що люди похилого віку до цієї категорії не належать.
Всі статті