Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
«В інтерв'ю ZDF канцлер Німеччини заявив, що війни закінчуються або «військовою поразкою однієї зі сторін», до чого зараз не близькі ні Москва, ні Київ, або «економічним і/або військовим виснаженням», якого зараз, за його словами, також не спостерігається», - пише «DW Главное» 31 серпня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Фрідріх Мерц також підкреслив, що існуючі дипломатичні зусилля спрямовані на закінчення війни, але «не ціною капітуляції України». За його словами, у разі втрати Україною незалежності на черзі буде інша країна.
«А післязавтра настане наша черга. Це не варіант», - сказав Мерц.
Він зазначив, що на даний момент в Німеччині «ніхто не говорить про наземні війська в Україні». Для забезпечення безпеки Києва його союзники мають намір підтримувати українську армію, «щоб вона могла захищати цю країну в довгостроковій перспективі».
Раніше Мерц заявив, що війна РФ проти України може тривати ще «багато місяців».
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту