Мер Слов'янська в Донецькій області повідомив про кілька «прильотів»

Керівник міської військової адміністрації (МВА) Слов'янська Вадим Лях повідомив про кілька вибухів в околицях міста сьогодні вдень, 21 травня.

За його словами, «прильоти» були вдень на околицях Слов'янська і в районі селища Билбасівка.

«Сьогодні в місті знову неспокійно. Приблизно о 14:00 було кілька вибухів. Прильоти відбулися по околицях міста, район селища Билбасівка", - повідомив мер у Фейсбуці.

Він уточнив, що «на щастя, обійшлося без постраждалих і руйнувань».

Як повідомлялося, протягом доби ворог завдав 2360 ударів по Донеччині: постраждали 7 населених пунктів, травмовано двох жителів. Про це 21 травня повідомляє поліція регіону.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті