"Мер" окупованого Шахтарська визнав критичну ситуацію із забезпеченням населення водою. Каже, розвал СРСР винен

"Мер" окупованого Шахтарська Олександр Шатов визнав критичну ситуацію із забезпеченням населення водою. Про це свідчить його відео коментар.

За його словами, у Шахтарському районі окупованої частини Донецької області необхідно терміново міняти понад 70% водопровідних мереж. Навіть перехід на погодинну подачу питної води не розв'язав проблему - її не вистачає навіть для забезпечення місцевих жителів за графіком двічі на день. 

Вину за "водну блокаду" Шахтарська "мер" поклав на... розвал Радянського Союзу.

"У нас протягом понад 20 років після розвалу Радянського Союзу було втрачено частину водоводів. На місто заходило 4 водоводи, зараз заходить лише один", - сказав він.

Які заходи з ремонту водопровідних мереж було вжито за 10 років окупації міста і району Шатов не уточнив. Тим часом 2020 року "уряд ДНР" профінансував будівництво в Шахтарську нових мереж водопостачання.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті