"Мер" окупованого Маріуполя вирішив, що забудовники залишають сміття на прибудинкових територіях через незнання. Просить провести "роз'яснювальну роботу" 

Російські забудовники в окупованому Маріуполі систематично залишають будівельне сміття на прибудинкових територіях. Цей факт визнав "мер" окупованого міста Олег Моргун.

Управлінню капітального будівництва "необхідно провести роз'яснювальну роботу з усіма підрядними організаціями - будівельне сміття в обов'язковому порядку має вивозитися на полігон ТКО. Його складування на прибудинкових територіях - неприпустимо", - написав він у себе в Телеграм.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті