«Мер» окупованого Маріуполя пообіцяв до кінця року відремонтувати 300 приватних будинків. Із понад 30 тисяч зруйнованих російськими військами

«Мер» окупованого Маріуполя пообіцяв до кінця року відремонтувати 300 приватних будинків. Про це він написав у себе в Телеграм.

За його словами, у Маріуполі затверджено міську Програму відновлення індивідуальних житлових будівель, у рамках якої до кінця року буде відремонтовано 300 будинків.

Показово, що відновлення, за його словами, торкнеться відносно цілих будинків.

«Відновлювальні роботи можуть включати влаштування покрівель, ремонт віконних роз'ємів із заміною пошкоджених віконних блоків, ремонт цегляної кладки стін, заміну вхідних дверей», - пояснив він.

На початок російської агресії, за даними окупаційної адміністрації, у Маріуполі було 49 343 приватних будинки. 7 929 із них повністю зруйновані й не підлягають відновленню. 10 802 приватних будови залишилися недоторканими. Таким чином, ремонту різною мірою потребують понад 30 тисяч будинків.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Всі статті