«Мер» окупованого Маріуполя непереконливо пообіцяв городянам заселяти їх у віджаті у їхніх земляків квартири 

«Мер» окупованого Маріуполя Олег Моргун пообіцяв городянам заселяти їх у квартири, які були визнані « безхазяйними» і конфісковані у законних власників. Про це він написав у себе в Телеграм.

«На особистому прийомі громадян відповів на запитання жителів», - повідомив він.

За словами глави окупаційної адміністрації з понеділка «відділ з обліку громадян та надання житла відновив видачу ордерів на компенсаційні квартири в новобудовах». Їх видаватимуть у порядку черговості.

Імовірно, такого житла для розселення всіх постраждалих від російської агресії жителів Маріуполя недостатньо. Тому Моргун «заспокоїв» маріупольців, які втратили дах над головою, обіцянкою «видавати... квартири з числа безхазяйного житла, прийнятого в муніципальну власність».

Обіцянка ця не була нічим підкріплена. «Мер» повідомив, що нібито «на вищому рівні розробляються нормативно-правові акти», які дадуть змогу надавати як компенсацію віджате в маріупольців, які залишили зону окупації, житло. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті