Мер Мелітополя повідомив про нові вибухи у місті

У тимчасово окупованому Мелітополі ввечері 29 серпня було знову чути вибухи. Про це у Телеграмі повідомляє мер Мелітополя Іван Федоров.

"Ніч обіцяє бути гарячою для окупантів. У Мелітополі знову чути вибухи", - написав Федоров.

Також мер Мелітополя додав, що очікує на підтвердження чергових влучень за позиціями військових РФ.

Як раніше повідомлялося, у Мелітополі окупанти влаштували масову стрілянину, намагаючись збити безпілотник.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Світ
17.08.2026
15:12

«Гонка ескалацій». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Київ нездатний вести повномасштабну боротьбу з корупцією - сигналом став вихід під заставу ексглави Офісу Президента України Андрія Єрмака, звинуваченого в легалізації злочинних доходів»
Всі статті