Мер Мелітополя розповів, як на окупованій частині Запоріжжя загарбники "віджимають" майно

На окупованій частині Запорізької області загарбники проводять рейди по квартирам задля виявлення пустого житла й подальшого заселення в нього окупантів. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у своєму телеграм-каналі 15 вересня.

"Окупанти обходять житлові квартали, проводять поквартирні рейди. Якщо господарів вдома не застали – ліплять на двері вимогу з’явитися в комендатуру з документами. Якщо власники не приходять, житло визнають «безхазяйним» і заселяють туди військових чи завезених цивільних", - зазначив мер Мелітополя.

Також Федоров додав, що якщо власники вдома, а квартира "дуже сподобалася, то житло "націоналізують" , а господарям дають добу, щоб зібрати речі".

Як повідомлялося, мер Мелітополя Іван Федоров розповів, що російські окупанти розмістили по всьому Мелітополю у Запорізькій області портрети небіжчиків.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті