"Мер" Маріуполя визнав, що жителям зруйнованих квартир приходять платіжки за послуги ЖКГ. Обіцяв розібратися

"Мер" Маріуполя Олег Моргун визнав, що жителям зруйнованих квартир приходять платіжки за послуги ЖКГ. 

Раніше з'явилася інформація, що комунальні служби окупованого Маріуполя нараховують оплату жителям міста, квартири яких непридатні для проживання. 

"Доручив розібратися в ситуації нарахування оплати за комунальні послуги в згорілих і зруйнованих квартирах городян. Оплата комунальних послуг у таких квартирах за фактом має бути скасована", - заявив "градоначальник".

Як повідомлялося раніше, внаслідок російської агресії в Маріуполі було зруйновано майже весь житловий фонд. До 22 лютого 2022 року в місті було 2 327 багатоквартирних житлових будинків. З них уціліла лише 261 багатоповерхівка, 517 багатоквартирних будинків не підлягають відновленню. Із приватними будинками і того гірше - з 49 343 будинків уціліли всього 11 тисяч. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті