"Мер" Маріуполя визнав проблеми в питаннях надання компенсаційного житла. Як їх вирішувати - не знає 

"Мер" Маріуполя Олег Моргун визнав наявність проблем у питаннях надання компенсаційного житла постраждалим городянам. Про це він написав у себе в Телеграм.

Перша проблема полягає в тому, що жителі окупованого Маріуполя незадоволені тим, що на місці їхніх зруйнованих багатоповерхівок російська влада зводить комерційне житло, а їм пропонують квартири в менш престижних новобудовах. 

Це питання на користь маріупольців Моргун вирішувати не має наміру. Він пояснив черговим шукачам справедливості, що на місці їхнього багатоквартирного будинку на вулиці 130-ї Таганрозької дивізії планують іпотечне будівництво. Колишнім мешканцям цієї вулиці на вибір запропоновано погодитися на компенсаційні квартири в інших районах Маріуполя.

Однак, з'ясувалося, що і цей варіант для багатьох городян, які внаслідок російської агресії залишилися без даху над головою, не підходить. Кількість компенсованих окупаційною владою квадратних метрів не дотягує до площі однокімнатних квартир у новобудовах, тобто "зайві" квадрати треба буде купувати за ринковими цінами. "Питання розглянемо на Штабі з відновлення, також звернулися по роз'яснення в Мінбуд Республіки", - визнав Могрун, що не знає, як допомогти маріупольцям. 

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті