"Мер" Горлівки заявив про "нормалізацію ситуації з опаленням" і розповів, де тепер можна погрітися 

"Мер" Горлівки Іван Приходько заявив про "нормалізацію ситуації з опаленням та електропостачанням". У своєму Телеграмі він розповів, де жителі окупованого міста можуть погрітися.  

"У період стійкого зниження температури повітря та погіршення погодних умов на території міста Горлівка розгорнуто роботу пунктів обігріву громадян", - повідомив він.

Пункти обігріву створено в установах культури, деяких адміністративних будівлях і на вокзалі станції Микитівка.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті