"Мер" Донецька попередив "шановних жителів і гостей": по всьому місту будуть зупинені котельні та ліфти. І води не буде

Так званий "глава адміністрації" окупованого Донецька Олексій Кулемзін у себе в Телеграм-каналі 26 березня попередив "шановних мешканців і гостей", що в усьому місті буде зупинено котельні та ліфти. 

"Шановні жителі та гості міста! По всьому місту будуть зупинені котельні, ліфти, можливе відключення води у зв'язку з просіданням напруги по всій Республіці", - заявляє "мер".

З посиланням на підприємство "Донелектроавтотранс" Кулемзін також повідомив, що рух трамвайного маршруту №5 "призупинено через брак водіїв", а тролейбусні маршрути №№ 2, 4, 11, 12, 17 "не функціонують через відсутність напруги".

Коли ситуація в місті зміниться хоч трохи на краще, Кулемзін традиційно не повідомив.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті