Мер Дніпра повідомив про наймасштабніший обстріл міста і відповів на "хамство і маніпуляцію" одного з київських видань

Мер Дніпра Борис Філатов у себе в Телеграм-каналі заявив, що російський обстріл міста вночі 22 травня став наймасштабнішим від початку війни.

"Сьогодні весь Дніпро не спав. Такого обстрілу не було за всю війну. Весь Дніпро не спав, молився за рідних і близьких. А потім весь Дніпро видихнув. Почав обдзвонювати рідних і знайомих, лізти до холодильників і, що, гріха таїти, випивати по 50 грамів. За ППО", - зазначив Філатов.

Перед цим повідомленням він опублікував короткий пост: "Поліз за ковбасою в холодильник... Чому завжди після обстрілів хочеться їсти?"

Після цього Філатов розмістив скрін повідомлення київського видання "Дзеркало тижня".

"А тепер я покажу вам хамство і маніпуляцію, - продовжив він. - У виконанні столичних журналістів шановного видання "Дзеркало Тижня" (дивитися скрін). Так от, шановні журналісти. Я вам коротко відповім:

1) Дуже шкода, що люди, які вважають себе "володарями дум", - просто закомплексовані і позбавлені почуття гумору ментори.

2. Я писатиму в особистому фейсбуці те, що хочу, а не те, що від мене хочуть. 

3 Не знаю, як в інших регіонах, але у нас у Дніпрі заведено, що НІХТО, окрім керівника ВЦА першим, не коментує результати відстрілів. Якщо вам, столичним журналістам, це невідомо - то ви запитайте", - написав Філатов.

"Так склалося, що ми, місцеве самоврядування, здебільшого не повідомляємо про відстріли та їхні результати. Ми ці результати ліквідуємо. Причому ефективно", - підсумував мер.

Як повідомлялося, над Дніпропетровщиною вночі збили 15 дронів і 4 ракети, але є влучання і поранені.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті